Про компанію

Ласкаво просимо в магазин

Сонячний Март

Компанія «Сонячний Март» створена фахівцями в області Агрономії і Біології, які професійно займаються вибором, розмноженням і упаковкою насіння сільськогосподарських рослин. Ми працюємо з кращими виробниками насіння, щоб запропонувати Вам неймовірне, постійно розвиваюча безліч сортів. Наші колекції завжди включають в себе повну лінію корисних і красивих трав, овочів від заповітних сортів реліквій до новітніх гібридів і прекрасних нових сортів, створених в результаті чистої селекції.

1352

У сфері продажу насіння працюємо з 1996 року. Маючи багаторічний досвід в агрономії і торгівлі, вивчивши всі тонкощі цього ремесла було прийнято рішення створити власний бренд «Сонячний март». Так 10 грудня 2012 року торгова марка була офіційно зареєстрована. У нашому асортименті продукція виключно високої якості в барвистому пакеті з сучасним яскравим дизайном.

Ми готові поставити якісне насіння оптом всім. Нашими клієнти можуть бути  невеликі магазини, фермерські господарства і навіть великі торгові мережі. Ставши нашим клієнтом, Ви будете приємно здивовані. 

На ринку України ми реалізуємо насіння вітчизняних і зарубіжних селекційних установ тільки найвищої якості. Продаються насіння оптом як дрібним (від 10 шт.) Так і великим Неважливо купуєте ви продукцію у нас або ж у кого то з дилерів, Ви завжди можете бути впевнені в їх якості і заявленому результаті. 

Хотілося б також звернути Вашу увагу на упаковку для насіння. Ви завжди бачите, що купуєте бо це не зовсім пакет, він, скоріше, схожий на паперовий конверт без проклеек з боків, щоб Ви відразу змогли побачити, що знаходиться всередині. 

Вся продукція компанії має необхідні документи і сертифікати. 

Так як робота компанії спрямована на продаж насіння овочів оптом, ми постаралися розробити зручну систему покупок, яка допоможе Вам заощадити час від моменту замовлення до його отримання. Забрати своє замовлення Ви зможете самовивозом зі складу, так само у Вас є можливість замовити насіння поштою.

Чому саме наша компанія?

Тому що:

- В одному місці зібрані найкращі селекційні рішення 

- У нас Ви отримаєте якісну консультацію з усіх питань 

- Все насіння пройшли перевірку якості та мають необхідні документи

- Швидка обробка замовлення, для отримання продукції в найкоротші терміни

- Ми дійсно добре знаємо справу, якою займаємося

- - Ми завжди зможемо знайти для Вас саме те, що Вам потрібно!

Ваш Сонячний Март