Про компанію

Ласкаво просимо в магазин

Сонячний Март

Компанія «Сонячний март» створена фахівцями в галузі Агрономії та Біології, які професійно займаються вибором, розмноженням та упаковкою насіння сільськогосподарських рослин. Ми працюємо з кращими виробниками насіння, щоб запропонувати Вам величезну, безліч сортів, що постійно розвивається. Наші колекції завжди включають повну лінію корисних і красивих трав, овочів від заповітних сортів реліквій до новітніх гібридів і прекрасних нових сортів, створених в результаті чистої селекції.

2

У сфері продажу насіння працюємо з 1996 року. Маючи багаторічний досвід в агрономії та торгівлі, вивчивши всі тонкощі цього ремесла було прийнято рішення створити власний бренд "Сонячний март". У нашому асортименті продукція винятково найвищої якості у барвистому пакеті із сучасним яскравим дизайном.

Ми готові поставити якісне насіння оптом і всім. Нашими клієнтами можуть бути невеликі магазини, фермерські господарства і навіть великі торгові мережі. Ставши нашим клієнтом, Ви будете приємно вражені. 

На ринку України ми реалізуємо насіння вітчизняних та зарубіжних селекційних установ лише найвищої якості. Продаються насіння оптом як дрібним (від 10 шт.) так і великим. Неважливо купуєте ви продукцію у нас або ж у когось з дилерів, Ви завжди можете бути впевнені в їх якості і заявленому результаті . 

Хотілося б також звернути Вашу увагу на упаковку для насіння. Ви завжди бачите, що купуєте тому що це не зовсім пакет, він, швидше, схожий на паперовий конверт без проклеєнь з боків, щоб Ви відразу змогли побачити, що знаходиться всередині.

Вся продукція компанії має необхідні документи та сертифікати. 

Оскільки робота компанії спрямована на продаж насіння овочів оптом, ми постаралися розробити зручну систему покупок, яка допоможе Вам заощадити час від моменту замовлення до його отримання. Забрати своє замовлення Ви зможете самовивозом зі складу, також у Вас є можливість замовити насіння поштою.

Чому саме наша компанія?

Бо:

- В одному місці зібрані найкращі селекційні рішення 

- У нас Ви отримаєте якісну консультацію з усіх питань 

- Все насіння пройшло перевірку якості та має необхідні документи

- Швидка обробка замовлення для отримання продукції в найкоротший термін

- Ми дійсно добре знаємо справу, якою займаємося

- Ми завжди зможемо знайти саме те, що Вам потрібно!

Ваш Сонячний Март